IGA Otopark ve Lounge Hizmetlerini Keşfedin: Neler Sunuluyor?

İstanbul’a açılan sihirli kapı, İstanbul Havalimanı her yıl milyonlarca yolcuyu ağırlayan bir yer. Havalimanına giderken ve uçuş öncesi zaman geçirirken, sürecin sorunsuz ve kusursuz ilerlemesi çok önemli. İstanbul’dan dünyanın yüzlerce noktasına ulaşmayı sağlayan havalimanında bu süreç harika bir şekilde tasarlanmış.

Havalimanına aracıyla gidenler için IGA otopark yüksek kapasiteli olması ve teknolojik özellikler barındırması ile öne çıkıyor. Lounge alanı ise business class standartlarında vakit geçirebileceğiniz bir ortam sunuyor. Şimdi lounge ve IGA otoparkın özelliklerine bakalım.

2500 Kamerası İle En Güvenli Otopark

İstanbul Havalimanı, her yıl milyonlarca kişiyi ağırlayan bir yer olarak oldukça önemli bir yer. İstanbul Havalimanı’nın otoparkı, tek çatı altında dünyanın en büyük katlı otoparkı olma özelliğine sahip ve tam 40 bin araç kapasiteli. Yüksek hizmet kalitesi ve teknolojik altyapısı ile de dikkat çeken iga otopark, standartların çok üzerinde bir yer. Otoparkın yanı sıra vale ve araç bakım, temizlik hizmeti de sunulan iga otopark, merkezi hizmetler sunuyor. Bu hizmetler içinde oto kuaför, lastik bakımı, akaryakıt dolum da bulunuyor. Ayrıcalıklı bir deneyim sunan iga otoparkın öne çıkan diğer özellikleri ise şu şekilde:

  • Otoparkta tüm araçlar, günün her anı kamerayla izleniyor. İstanbul Havalimanı otoparkı, 2500’e yakın kameraya sahip.
  • Uygulama üzerinden aracın nerede olduğu takip edilebiliyor. Buna ek olarak araç rotam uygulaması sayesinde araca en kısa sürede ulaşım sağlanıyor.
  • NFC ve otomatik ödeme olanağı sunuluyor.

Araç sahiplerinin, otomobillerini güvenle emanet edebilecekleri iga otopark, deneyimli kadrosu ile en iyi otopark hizmetini sunuyor. İstanbul Havalimanı vale hizmeti ise, bir saniye bile kaybetmeden terminale giriş yapmanızı sağlıyor.

Business Class Standartlarında Lounge

İstanbul Havalimanı lounge hizmeti, limitlerin ötesinde bir lüks deneyim sunması bakımından fark yaratıyor. İstanbul Havalimanı lounge, tüm uçuş sınıfında yer alan yolcuları kapsıyor. 4 saat boyunca faydalanılabilen hizmet, fiyat olarak oldukça uygun. 0-6 yaş çocuklar için ücret alınmazken, çocuk ve yetişkinlerde ise makul bir fiyat aralığı var.

En heyecan verici kısmı ise, İstanbul Havalimanı lounge ile gelen hizmetler. Ücretsiz masaj servisi, duş olanakları ve dinlenme-uzanma alanları lounge’da vakit geçirirken kusursuz bir deneyim yaşamanızı sağlayacak. Uçuş bilgi ekranı üzerinden uçuşunuzu takip edebileceğiniz lounge, açık büfe yemek alanında Türk ve dünya mutfağından harika lezzetleri sunuyor. Lounge’ın terası ise eşsiz bir havalimanı terminali manzarasına sahip. 

İstanbul Havalimanı lounge ve otopark hizmeti, uçak seyahatiniz öncesinde eksiksiz bir deneyim yaşamanız adına sizi bekliyor. Lounge’da ayrıcalıklı hissettiren özel hizmetleri alabilir, otoparkta ise aracınız için 360 derece çözümler bulabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir