Galata’da Bozcaada Kahvaltısı, Galatada 24

MEKAN KALICI OLARAK KAPATILMIŞTIR.

Bozcaada’da bulunan Patiska Bağ Evi’nin kahvaltılarının güzelliğini bilen bilir. Bir dönem Patiska Bozcaada kış aylarında da Bebek Kasap Steak House’da hafta sonları kahvaltı servisi vererek, İstanbullulara kış ortasında Bozcaada kahvaltısı keyfi yaşatıyordu.

Patiska Bozcaada kahvaltısı artık Galata’da…

Patiska Bozcaada sahibi Oya Hanım gördüğü ilgi üzerine İstanbul’da kendi mekanı açmaya karar verdi ve Galata’da bulunan George’s Otel’in terasında, Galatada 24 adını verdiği mekanda Patiska Bozcaada kahvaltısını sevenleri ile tekrar buluşturdu.

Galata 24’de Bozcada kahvaltısı hafta içi 12:00, hafta sonu 15:00’e kadar sunuluyor. Kahvaltıdaki ürünler özel seçiliyor. Asla market ürünü ve endüstriyel olarak işlenmiş ürün kullanılmıyor. Reçeller aile usulü kendileri tarafından yapılıyor. Peynirler, zeytinler ve zeytinyağı yerinden, Çanakkale Ezine’den geliyor.

Ekmek cevizli, ekşi maya ekmek. Hamur işi olarak yumurtalı ekmek, karanfilli pişi, patlıcanlı börek ve ıspanaklı peynirli börek servis ediliyor. Bal kaymak hakikisinden. Süt karameli Assos’un bir köyünde tamamen süt ve şekerden üretiliyor. Sucuk ve yumurta bireysel tercihe göre sunuluyor. Domatesler öz be öz Çanakkale domatesi, serpme kahvaltı kişi başı 90 TL ücretle sunuluyor. Sıkma portakal suyu, çay ve kahve de bu ücrete dahil. Çocuklar için 10 yaşa kadar ücret alınmıyor. Pazar günleri kahvaltı servisi 9:00, 11:30 ve 13:00 olmak üzere 3 set şeklinde sunuluyor. Rezervasyon şart. Mekanda Gezenti Anne takipçileri için %10 indirim uygulanıyor.


GALATADA 24, GEORGES HOTEL

Serdar-i Ekrem Sok. No:24

Galata/ Beyoğlu/ İstanbul

0 532 5647794

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir