Fenerbahçe’de Kahvaltı Nerede Yapılır? KAFDAYI

MEKAN KALICI OLARAK KAPATILMIŞTIR.

İstanbul’daki yöresel kahvaltı mekanları köşemizin konuğu KAFDAYI, Bağdat Caddesi’nde, Fenerbahçe semtinde yer alıyor. Hafta sonları uzun kahvaltı keyfini çok seviyorsunuz biliyorum. Özellikle Anadolu yakası sakinlerine yöresel Antep kahvaltısının hakkını veren Kafdayı’yı denemelisiniz diyorum.

Fenerbahçe En Güzel Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

Kafdayı’da kahvaltılar hafta için 7:30 ile 12:00 arası, hafta sonu ise 7:30 ile 15:00 arası servis ediliyor. Kafdayı’da iki kişilik serpme kahvaltıda cherry domates, salatalık, biber, Ezine, taze kaşar, eski kaşar, dil, Erzincan tulum, Antep peynirleri, yeşil Hatay zeytini, zeytin salatası, taze kekik, Antep yapımı salça, Antakya tuzlu yoğurt, zahter – zeytinyağ, çisos, tereyağ, bal, lor-vişne, tahin-pekmez, reçel çeşitleri, sigara böreği, meysim meyveleri ve kuru meyveler, göz yumurta veya sade omlet ile sınırsız çay bulunuyor. 2 kişilik serpme kahvaltı ücreti 65 TL.

Mekanda Gezenti Anne takipçileri için %10 indirim uygulanıyor.

KAFDAYI SERPME KAHVALTI

Kafdayı yöresel kahvaltısında ise cherry domates, salatalık, Erzincan tulum, Antep peynirleri, yeşil Hatay zeytini, zeytin salatası, taze kekik, Antep yapımı salça, Antakya tuzlu yoğurt, zahter – zeytinyağı, çisos, tereyağ, bal, lor-vişne, tahin-pekmez, reçel çeşitleri, sigara böreği, meysim meyveleri ve kuru meyveler, göz yumurta veya sade omlet ile 1 adet çay bulunuyor. Yöresel kahvaltı ücreti kişi başı 29 TL. Sınırsız çay avantajı sebebiyle iki kişilik serpme kahvaltı almak daha mantıklı. Zaten serpme kahvaltı da yöresel detayları içeriyor. Serpme kahvaltı kalabalığını tercih etmeyenler için her birimi menüden tek tek sipariş etmek de mümkün. Muhammaralı sigara böreği ve Su böreği özellikle başarılı. Finali Sarma dondurmalı Kafdayı Katmer ile yapmak muhteşem oluyor.

FENERBAHÇE’DE KAHVALTI, KAFDAYI

KAFDAYI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Fenerbahçe Mahallesi Lalezar sok. No:9/B
Kadıköy – İstanbul

Telefon: 0 216 3501088

Fenerbahçe En Güzel Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir