BRY Foods İle Online Kuru Meyve, Kuru Yemiş ve Baharat Siparişi

BRY Foods 2007 yılında kurulmuş olup öncelikle Kuru Meyve, Kuru Yemiş, Sert Kabuklu Meyveler konusunda yıllardır Avrupa kıtasına, Amerika kıtasına ve Orta Doğu ülkelerine ihracat yapıyor.

Müşteri beklentisine göre “Üstün Kalite, Uygun Fiyat, Zamanında Teslimat” prensibiyle ürünler son alıcıya direkt olarak ulaştırılıyor.

BRY Foods hedefi “Üstün Kalite, Uygun Fiyat, Zamanında Teslimat” vizyonu üzerinde oluşturuyor. İhracatın verdiği ivme ile ve müşteri talepleri doğrultusunda  ürün çeşitleri ve kalitesi günden güne artış kaydediyor.

BRY Foods ürünleri İzmir’de yerleşik olup 550 m2 kapalı alan içerisinde hijyen koşulları gözetilerek kendi tesisinde paketleniyor. Soğuk hava odasında muhafaza edilecek ürünler ise son tüketiciye sevk edilinceye kadar soğuk hava odasında muhafaza ediliyor.

Öğütülmüş ürünler herhangi bir tahşişe meydan vermemek için kendi tesislerinde, bizzat kendi makinelerinde üretilip paketleniyor.

Başlıca BRY Foods Ürünleri

  • Kuru Meyve (Gün Kurusu K.Kayısı, Sarı Kayısı, Hurma, Naturel Çekirdeksiz Kuru Üzüm)
  • Kuru Yemiş/Sert Kabuklu Meyveler (Çam Fıstığı, Antep Fıstığı, İç Antep Fıstığı, Öğütülmüş Yeşil Antep Fıstığı, İç Ceviz, Naturel İç Badem, Soyulmuş Bütün Badem, Soyulmuş Şak Badem, Soyulmuş Kürdan Badem, Soyulmuş File Badem, Naturel İç Fındık, Soyulmuş/Kavrulmuş İç Fındık, File Fındık)
  • Yağlı Tohumlar/Baharatlar (Mavi Haşhaş tohumu, Susam, Keten Tohumu, Anason, Kimyon, Karabiber/Akbiber, Rezene, Öğütülmüş/Parçalanmış/Acı/Tatlı Biber çeşitleri , ve diğer Baharatlar)
  • Çeşnili Baharatlar
  • Zeytin ve Zeytin Yağı (Ayvalık/Edremit yöresine özgü Doğal Sızma Zeytin ve Zeytin Yağı)
  • 100% Zeytin Yağından imal edilmiş Sabunlar

Pek yakında Çay Çeşitlerinin de ilave edilmesi planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir