Bodrum Gümüşlük’te Yazlık Konforunda Butik Otel, Arion Resort

Bodrum Gümüşlük’te, ağaçlar arasındaki 2+1 odalı taş villalarda, yazlık rahatlığı ve huzurunu yaşarken kendine ait plajında beach club hizmeti alabildiğiniz Arion Resort Otel sakin ve dingin bir tatil hayalinde olanlar için dört dörtlük bir ortam sunuyor. 

Mandalin bahçeleri ve balık restoranları ile meşhur Gümüşlük’ün merkezine 4 km mesafede konumlandırılmış Arion Resort Otel’in yeşillikleri içerisindeki villalarında konaklarken kuş seslerinden başka ses duyulmuyor. 

Arion Resort Hotel Bodrum Gümüşül’te, National Geographic Magazine tarafından hazırlanan “Dünya’da Günbatımının En Güzel İzlendiği 10 Yer’’ listesindeki bir konumda yer alıyor.

 

Villa ve Suitler

Arion Resort Hotel 12 adet deniz manzaralı 2+1 Grand Süit, 2 adet bahçeli ve deniz manzaralı Garden Süit ve 5 adet 1+1 Superior Süit olmak üzere toplam 19 odalı 7 adet villadan oluşuyor.

 

Solid Beach

Villalardan dilerseniz yürüyerek, dilerseniz otelin manzaralı finüküleri eşliğinde inebileceğiniz otelin kendine ait plajında oldukça profesyonel bir beach hizmeti veriliyor. Egzotik kokteylleri, gurme lezzetleri, DJ performansları ile eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlayan Solid Beach’de mavi bayraklı, turkuaz rengindeki berrak denizde yüzme, loca, kum ve çim alanlarda güneşlenme imkanı bulunuyor.

Leylifer Restaurant

“Gittiğimize değdi” dediğiniz tüm tatiller beş duyunuza birden hitap edenlerdir.

Leylifer Restaurant’da bir şölene dönüşen muhteşem serpme kahvaltı ile güne keyifli bir başlangıç yapılıyor. Kahvaltı süresince sürekli sıcak ekmek, gözleme ve pişi servisi mevcut. Leylifer Restaurant öğle yemeklerinde pide, dürüm, burger gibi seçenekleri ister restoranda ister plajda tatma imkanı sunuyor.

Akşam üstü günbatımında, Ege mutfağından günlük mezeler, balık ve deniz ürünlerinin eşsiz lezzetleri ile Leylifer Restauran, isminin anlamı gibi gecenizi aydınlatıyor. 

 

Arion Resort Otel

Koyunbaba Mevkii, Ümit Sok. No:27 Gümüşlük / BODRUM

+90 (252) 388 63 33

 

 

 

Ege Akdeniz’de Çocuklu Ailelere Uygun Otel ve Tatil Köyleri

 

Tags

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir