Ataşehir’de Sağlıklı Kahvaltı Nerede Yapılır? Beyaz Fırın 2024 Menü Fiyatı

1800’li yıllarda Balat’ta açılan bir simit fırını ile başlayan Beyaz Sırın serüveni günümüzde Kadıköy, Çiftehavuzlar, Erenköy, Suadiye,  Ataşehir, Acıbadem, Levent ve Etiler’deki Beyaz Fırın & Brasserie konsepti ile devam ediyor.

Fırıncılık konusunda bu kadar ustalaşmış bir markanın kahvaltıları da çeşitlilik ve kalite anlamında ön plana çıkıyor. Önce gözleri sonra mideyi şenlendiren sucuklu, hellimli, börekli, çörekli kahvaltılıkların yanı sıra Karabuğdaylı Granola, Sporcu omleti ve Fit tabak gibi sağlıklı ve diyete uygun seçenekler de oldukça rağbet görüyor. Şakşukalı, Burratalı, Sucuklu Poşe Yumurtalar da Beyaz Fırın’ın fark yaratan lezzetlerinden…

Beyaz Fırın’da kahvaltı servisi hafta içi 12:00’da hafta sonu ise 16:00’da sona eriyor.

BEYAZ FIRIN SUADİYE

 

BEYAZ FIRIN KAHVALTI SEÇENEKLERİ NELER VE MART 2024 GÜNCEL ÜCRETLERİ NEDİR?

Ezine peyniri, Kars eski kaşarı, dil peyniri, çeçil peyniri, labne peyniri, antrikot füme, zeytin, bal, tereyağı, şeker ilavesiz vişne reçeli, kiraz domates, salatalık, renkli Kaliforniya biberleri, arugula, maydanoz, kuru kayısı, karabuğdaylı ve kuruyemişli fit gevrek, taze meyveler ve 2 bardak çaydan oluşan iki kişilik Kahvaltı Tahtası toplam 765 TL karşılığında sunuluyor. 
Beyaz Fırın’da kahvaltı böreksiz olur mu?
Peynirli su böreği, kıymalı kol böreği, ev böreği çeşitleri (patatesli, kıymalı)  çeşitlerinden oluşan Börek Tahtası 400 TL.
Her pazartesi diyete başlayanlar için filizlendirilmiş mercimek, çiya tohumu, maydanoz, beyaz fırın yapımı taze süt loru, 1 yumurta, 2 yumurta beyazı ve avokadodan oluşan Sporcu Omleti 350 TL, haşlanmış yumurta, beyaz fırın yapımı taze süt loru, çiya tohumu,maydanoz, roka, yer fıstığı ezmesi, muz, çilek, Hatay kırma zeytin ve kinoalı gevrekten oluşan Fit Tabak 385 TL karşılığında sunuluyor.
Şakşukalı Poşe Yumurta,  Burratalı – Domates Soslu Poşe Yumurta, Sucuklu – Domates Soslu Sucuklu Poşe Yumurta ise sıra dışı poşe yumurta seçenekleri olarak karşımıza çıkıyor. Beyaz Fırın deyince poğaça, açma ve simidi es geçmek olmaz, Kaşar Peynirli Açma, Tereyağlı Simit, Siyez Unlu – Beyaz Peynirli Poğaça karbonhidrat canavarlarını bekliyor:)
  

BEYAZ FIRIN KAHVALTI FOTOĞRAFLARI

BEYAZ FIRIN ATAŞEHİR

Küçükbakkalköy, Vedat Günyol Cd. No:40 D:B Blok, 34750 Ataşehir/İstanbul

0 216 577 57 00

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir