Ataşehir Kahvaltı Mekanları, BIG CHEF’S

Mevsimin taze ürünleriyle hazırlanan ve lezzet müdavimliği yaratan tatlarıyla Big Chef’s, sunduğu menüsüyle ve her karesinde aile sıcaklığı hissi uyandıran konforlu dekorasyonu ile, sıcak buluşmalara ev sahipliği yapıyor. 50’yi aşkın şubesi bulunan Big Chefs’in Anadolu Yakası’nın yeni cazibe merkezi batı Ataşehir’de konumlandırılmış Ataşehir şubesi de çok seviliyor. Big Chef’s Ataşehir’de kahvaltı servisi hafta içi 12:00, hafta sonu ise 15:00’a kadar devam ediyor.

Big Chefs’lerde tek bir serpme kahvaltı seçeneği yok. Açlık durumunuza ve kahvaltı zevkinize göre menüden kahvaltı seçimi yapabiliyorsunuz. Az ve öz sevenler Aceleci Kahvaltı yada Pişili Kahvaltı seçeneklerini tercih ederken, masayı donatmadan olmaz diyenler iki kişilik serpme kahvaltıyı ya da Ana Dolu Dolu Kahvaltıyı seçiyor. Gelin Big Chef’s Ataşehir kahvaltı seçeneklerine ve 2018 itibariyle güncel ücretlerine bir göz atalım.

 

Aceleci ve Tuzlu Kahvaltı – 17.5 TL

Simit arasında Ezine beyaz peyniri ve domates, zeytin ve bir bardak çaydan oluşuyor.

Aceleci ve Tatlı Kahvaltı (19 TL)

Pankek, çilek, muz, kivi, bal, tereyağ, çikolata sos ve bir fincan kahveden oluşuyor.

Pişili Kahvaltı (12.5 TL)

Sabah salatası, pişi ve çöreotlu ballı lor peynirinden oluşuyor.

Ev Kahvaltısı (24 TL)

Ezine beyaz peynir, taze kaşar,  Gemlik siyah zeytin, Antakya kırma zeytin, sabah salatası, tereyağı, karadut reçeli, simit ve sınırsız demleme çaydan oluşuyor.

Serpme Kahvaltı (2 kişilik 79 TL)

Ezine beyaz peynir, Kars eski kaşar, Erzincan tulum peyniri, ızgara köy peyniri, burgu peynir, haşlanmış yumurta, sahanda sucuk, Gemlik siyah zeytin, Antakya kırma zeytin, acuka, domates, biber ve salatalık, tereyağ, kaymak, portakallı havuç reçeli, süzme bal, tahin, pekmez, nutella, pişi, bazlama, simit, 2 bardak taze portakal suyu, 2 fincan filtre kahve ve ince belli bardakta sınırsız çayı kapsıyor.

Ana Dolu Dolu Kahvaltı (2 kişilik 49 TL)

Kars eski kaşar, Erzincan tulum peyniri, Kaz Dağları keçi peyniri, haşlanmış yumurta, Gemlik siyah zeytin, Antakya kırma zeytin, acuka, lorlu sabah salatası, tereyağ,  portakallı havuç reçeli, tahin, pekmez, Bolu tam buğday ekmeği ve sınırszı demleme çaydan oluşuyor.

Sınırsız çay servisi hafta içi 13:00’a, hafta sonu ise 16:00’a kadar devam ediyor.

 

BIG CHEF’S ATAŞEHİR

Barbaros Mahallesi Ihlamur Caddesi My Prestige Binası No:1, 34746 Ataşehir/İstanbul

0 (216) 688 42 88

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir