Alsancak’ta Geleneksel Tatları Otantik Tasarımla Buluşturan Postmodern Cafe Esintisi

Doğu ve Batı ülkelerinin kültürleri, yüzyıllardır pek çok açıdan mukayese edilir fakat objektif olan hiç kimse, batı dünyasının fırıncılık lezzetlerini tartışmaz.

Şirin İngiliz Publarını anımsatan dış görünüşü ile Bonnes Choses, Avrupa pastacılığının muhteşem lezzetlerini, yerel lezzetlerle sentezleyen göz doyurucu menüleriyle, İzmir Alsancak’ta konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

 

Alsancak Dünya Göz Hastanesi’nin sokağında bulunan Bonnes Choses, fırıncılığı Rusya’da öğrenen dedelerinin izinde yeni bir yolculuğa atılan Nur Hanım’ın şahsi deneyimlerinin bir sonucu olarak ortaya çıkmış çok şirin bir butik cafe. Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde tamamlanan üniversite hayatında ve çok uluslu şirketlerde devam eden iş hayatındaki kişisel deneyimleriyle doğu ile batı kültürünü sentezleyen lezzetli menüler oluşturmuş.

Birbirinden lezzetli altı çeşidi ile Türkiye’de bulmakta güçlük çektiğimiz gerçek Pancake deneyimi, şekersiz ve yağsız özel Waffle hamuru ve gerçek çikolata sunumu ile Belçika Wafflelarını aratmayan Waffle deneyimi, özel üretilen taptaze ve bol katmanlı kruvasan çeşitleri ve tamamı yerel üreticilerden temin edilen organik ürünleri ile Karadeniz mutfağının tüm lezzetleri Bonnes Choses’da size sunulan hizmetler arasında. Üstelik taze çekim espresso kahve çeşitlerinin tamamı menülerinize eşlik ediyor.

Kafedeki doyumsuz menülerin yanı sıra, Nur Hanım, özel ilgi alanı olması sebebiyle, İstanbul ve İzmir’de beslenme konusunda uzman doktor, diyetisyen ve beslenme uzmanları ile yaptığı görüşmeler sonucunda, bir organik ürün portföyü oluşturmuş ve Gurme Market kategorisinde de hizmet vermeye başlamış. Ketojenik, diyetik ve organik ürün çeşitleri gurme market kategorisinde müşterilerini bekliyor.

Sağlıklı ve lezzetli menü ve ürün çeşitleri ile Bonnes Choses değerli müşterilerini ağırlamaya devam ediyor.

 

BONNES CHOSES CAFE & MORE

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Mimar Sinan Mah. 1394 Sok. No:16B (Dünya Göz Hastanesi karşısı) Alsancak/İZMİR

 

Telefon: 0 (232) 464 9871

 

İnstagram: @cafebonneschoses

 

Menü Listesi: cafebonneschoses.com/menuler

 

Gurme Market Ürün Listesi: cafebonneschoses.com/gurme-market

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir