Taksim’de manzaralı, şık ve nezih bir restoran, 360 İstanbul Beyoğlu

Bir dönem özel bir günde, özel bir yerde yemek dendiğinde ilk akla gelen 360 İstanbul’u yıllar sonra tekrar deneyimliyoruz. Burası hala nezih, hala keyifli. Taksim’de Tarihi Mısır Apartmanı’nın terasında konumlandırılmış mekanın manzarası muhteşem, sunum ve lezzet tatmin edici, servis ilgili, müşteri kitlesi çok kaliteli.

Karides ve brokoli birlikteliğinden oluşan tempura tabağımız ve asma yaprağına sarılı hellim ızgaramız sıcak paylaşımlıklar olarak masamzda yerimizi alırken gecemize yumuşak ve gövdeli bir şarap olan Sarafin Cabernet Sauvignon eşlik ediyor.

360-İstanbul-gezenti-anne-03-e1452169563367

Ana yemek tercihimiz olan Doğu Batı Bonfile mekanın spesiyallerinden. Aynı porsiyonda bir adet bonfilenin Uzak Doğu mutfağına ait diğer bir bonfilenin ise Fransız mutfağına ait soslarla pişirilerek servis edildiği bu tabağı oldukça keyifli buluyoruz. Siparişimize uygun olarak medium rare servis ettikleri et yüzümüzü güldürüyor.

360-İstanbul-gezenti-anne-02

Tatlı olarak yine yazın Suada 360’da deneyimlediğim ve bende iz bırakan orman meyveli ve hindistan cevizli sütlacı seçiyor ve yine mest oluyorum. Little little into middle formatındaki Türk tatlı tabağı ise buradaki yeni keşfimiz oluyor ve bu lezzetlere hasret kalmış damaklarımızı şenlendiriyor.

360-İstanbul-gezenti-anne-01

Demlikte servis edilen Earl Grey çaylarımızı da yudumluyor, yemek keyfinin müzik ve dans ile de buluştuğu bir hafta sonu tekrar gelmek üzere 360 İstanbul ile mutlu mesut vedalaşıyoruz.

360 ISTANBUL

Tomtom Mh., İstiklal Cad. Mısır Apt.No:163 K:8,
34433 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
0 (212) 2511042

360 Suada’daki muhteşem deneyimim için tıklayın…

BEYOĞLU RESTORANLARI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir