Ortaköy’ün Gözbebeği, RUBY

Ali Ünal, Erkan Ünal, Osman Baydar ve Çağın Keskin’in açtığı Ruby Rest & Bar akşamüstü saatlerinde müşterilerine kapısını açıyor. Akşamüstü barı, restoranı, daha sonra da kulübüyle geceye devam ediyor. 


Mekanda akşamüstü ve yemek saatlerinde çalınan soft lounge ve popüler şarkılar Boğaz’ın büyülü atmosferini daha da güzelleştiriyor. Her salı ve perşembe 19:00-21.00 arasında Ece Berker ile happy hour keyfi yapma imkanı var.

Yabancı misafirlerin Boğaz kenarında tercih ettiği Ruby’de dünya mutfağı seçeneklerinin yanısıra Türk yemekleri de misafirlerin damak tadını taçlandırıyor.

Ertan Özturan’ın şefliğini yaptığı Ruby’de Katalan usülü deniz mahsüllü risotto, ıstakozlu linguine, Morel soslu dana bonfile, pişmaniyeli dondurma ve espressolu krem karamel  mutlaka denenmeli…

300 kişi oturmalı, 1000 kişi kokteyl düzeni kapasiteli Ruby’nin teras barında enfes içkilerle kurumsal ve özel gün kutlamaları da trend haline geldi.  Ruby’nin  66 kişilik deneyimli mutfak ve servis ekibi başarıyla hizmet veriyor. 


RUBY ISTANBUL

Adres: Ortaköy Salhanesi Sokak No.5

Tel: 0 212 3272844

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir