Nişantası Kahvaltı Mekanları, BIG CHEFS 2023 Menü Fiyatı

Mevsimin taze ürünleriyle hazırlanan ve lezzet müdavimliği yaratan tatlarıyla BigChefs, sunduğu menüsüyle ve aile sıcaklığı hissi uyandıran konforlu dekorasyonu ile, sıcak buluşmalara ev sahipliği yapıyor. 50’yi aşkın şubesi bulunan City’s AVM’de konumlandırılmış Big Chefs’in Nişantaşı şubesi de merkezi konumuyla çok seviliyor. Big Chef’slerde kahvaltı servisi hafta içi 12:00, hafta sonu ise 15:00’a kadar devam ediyor.

Big Chefs’lerde tek bir serpme kahvaltı seçeneği yok. Açlık durumunuza ve kahvaltı zevkinize göre menüden kahvaltı seçimi yapabiliyorsunuz. Az ve öz sevenler Bazlama Tost, Avokado Poşe Yumurta, Ev Kahvaltısı ya da Simit& Kızarmış Yumurta gibi seçeneklerden birini tercih ederken, masayı donatmadan olmaz diyenler İki kişilik serpme kahvaltıyı seçiyor. Gelin Big Chefs Nişantaşı kahvaltı seçeneklerine ve 2023 yılı güncel ücretlerine bir göz atalım.

İKİ KİŞİLİK SERPME KAHVALTI (Eylül 2023 itibariyle 606 TL)

EZİNE BEYAZ PEYNİRİ, KARS ESKİ KAŞARI, ERZİNCAN TULUM PEYNİRİ, ÖRGÜ PEYNİRİ, ÇEÇİL PEYNİRİ, SAHANDA YUMURTA, SAHANDA SUCUK, GEMLİK SİYAH ZEYTİNİ, ANTAKYA KIRMA YEŞİL ZEYTİNİ, ACUKA, DOMATES, SALATALIK, SİVRİ BİBER, TEREYAĞI, KAYMAK, KARADUT REÇELİ, PORTAKALLI HAVUÇ REÇELİ, ÇİKOLATALI MUFFİN, SADE MUFFİN, MİNİ PİDELER, DOMATES SOSLU EV USULÜ KIZARMIŞ PATATES, KIZARMIŞ HATAY SIKMA PEYNİRİ, PEYNİRLİ Çİ BÖREK, SÜZME BAL, ÇITIR KITKAT® KREMASI, PARÇALI FISTIK EZMESİ, PİŞİ, BAZLAMA, SİMİT, FİLTRE KAHVE VE İNCE BELLİ BARDAKTA SINIRSIZ DEMLEME ÇAY

Sınırsız çay servisi hafta içi 13:00’a, hafta sonu ise 16:00’a kadar devam ediyor.

 

 

 

 

BIG CHEFS CITY’S NİŞANTAŞI
 Teşvikiye Cd. No:162, 34365 Şişli/İstanbul
0 (212) 373 20 00

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

Boğaz’da En Güzel 30 Kahvaltı Mekanı ve 2023 Fiyatları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir