Metropol AVM Ataşehir’de Kahvaltı Nerede Yapılır?

İlk şubesi 2002 yılında İstanbul Bağdat Caddesi’nde açılan Midpoint şu an Türkiye’nin 7 farklı şehrindeki 34 şubesinde misafirlerini ağırlıyor. Ulaşılabilir fiyatlarda, geniş yelpazede bir menüye sahip Midpoint gerçekten de Türkiye’de kafe restoran zinciri dendiğinde ilk akla gelen marka.

Hem şık hem de modern bir dekorasyona sahip, günün her saati hizmet veren Midpoint şubeleri kahvaltı sever erkenci kuşlar tarafından da sıkça tercih ediliyor. Metropol AVM’de yer alan Midpoint’in Ataşehir Şubesi de hem geniş iç mekanı ve hem de modern dekorasyonu ile ön plana çıkıyor.

Midpoint’te tek kişilik kahvaltı , çift kişilik kahvaltı, omlet çeşitleri, tost çeşitleri gibi farklı kahvaltı seçenekleri bulunuyor. Tek kişilik kahvaltı aceleciler için Hızlı ve Leziz, geniş geniş kahvaltı etmek isteyenler için Senin Kahvaltın olmak üzere ikiye ayrılıyor. Çoğu kahvaltı mekanında olduğu gibi “İki kişi gidelim serpmelerce yiyelim.” diyenlerin imdadına için Midpoint Anne Kahvaltısı yetişiyor. “Hep Türk kahvaltısı hep Türk kahvaltısı nereye kadar biraz da başka lezzetler deneyelim.” diyenlere Britanya Kahvaltısı farklı bir alternatif oluyor.

Tost severler Yengen Tostunu tercih ederken, “Bir tek yumurtam olsun bana yeter” diyenler Sahanda Sucuklu Yumurtaya ekmeğini banıyor. Kahvaltı servisi hafta içi 09:00 – 12:00 arası, hafta sonu ve tatil günleri 09:00 – 14:00 saatleri arasında yapılıyor.

MİDPOİNT KAHVALTI ÇEŞİTLERİ VE 2023 YILI GÜNCEL ÜCRETLERİ

MİDPOİNT ANNE KAHVALTISI (355 TL)

İki kişilik sunulan Midpoint Anne Kahvaltısı’nda Ezine beyaz peynir, Trakya eski kaşar peyniri, sepet peyniri, taze kaşar peyniri, taze lor, böğürtlen reçeli, Geyikli siyah zeytin, acuka, yumurta, bal, marmelat, kaymak, Nutella, domates, salatalık, pancake, domates soslu sosis, biber kızartma, sigara böreği, pişi ve sınırsız demleme çay bulunuyor. 

SENİN KAHVALTIN (155 TL)

Tek kişilik sunulan Senin Kahvaltın’da Haşlanmış yumurta, Ezine beyaz peynir, taze kaşar peyniri, sepet peyniri, Geyikli siyah zeytin, bal, kaymak, Nutella, tereyağı, domates, salatalık, marmelat, pişi ve sınırsız demleme çay bulunuyor.

HIZLI VE LEZİZ (114 TL)

Tek kişilik sunulan Hızlı ve Lezizi Kahvaltı’da taze kaşar peyniri, Ezine beyaz peynir, domates, salatalık, sepet peyniri, bal, kaymak, Geyikli siyah zeytin, yumurta ve bir adet demleme çay bulunuyor.

BRİTANYA KAHVALTI (166 TL)

Tek kişilik sunulan Britanya Kahvaltı’da İngiliz kahvaltı klasiklerinden ızgara sosis, bacon, iki adet göz yumurta, ızgara soğan, sote patates ve bir adet
demleme çay bulunuyor.

 

MİDPOİNT ATAŞEHİR METROPOL AVM FOTOĞRAFLARI

MİDPOİNT METROPOL AVM

Ataşehir Atatürk, Ataşehir Blv. D:2JF7, 34758 Ataşehir/İstanbul

0 (530) 916 55 62

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir