Londra’da Merkezi Otel Tavsiyesi, Kensington Mercure Hotel, Yorumlar

Çocuklarla birlikte Londra’nın keyifli bölgelerinden Kensington’daki Mercure Otel’de konakladıktan sonra güne tipik bir İngiliz kahvaltısı ile başlamak çok keyifli. Kızarmış ekmek üzeri göz yumurta, hashbrown (kızartılmış rende patates), sosis, ızgara domates ve mantar kahvaltı kültürümüzle birebir örtüşmüyor olsa da bize çok da uzak sayılmaz. Benim için güzel bir earl grey çay güne keyifle başlamaya yetiyor da artıyor zaten. Londra’da Merkezi Otel Tavsiyesi, Kensington Mercure Hotel hakkındaki yorumlarıma gelecek olursak…

Londra Otel Tavsiyesi Mercure Hotels Kensington oldukça merkezi, Londra’nın en güzel caddelerinden Kensington High Street’e 5 dakika yürüme mesafesinde. Otelin yakınında bulunan Earl’s Court metro istasyonundan bineceğiniz Piccaadily line ile Londra’nın merkezi sayılabilecek Piccadilly Circus durağı sadece 5 metro durağı mesafesinde. Aktarma yapmanız da gerekmiyor. Piccadilly Circus’tan Londra’nın kalbi Covent Garden ve Soho’ya yürüyerek 5 dakikada kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Otelin aile odalarındaki ek yataklar bazı otellerde olduğu gibi çekyattan değil, dört ayrı yataktan oluşuyor ki bu da çocuklar için büyük konfor sağlıyor. Yataklar 5 yıldızlı otel rahatlığında. Odalar çok büyük değil ama her ihtiyacı karışılıyor. Banyo modern ve oldukça temiz. Fiyatlar bölgedeki diğer otellere göre avantajlı. Londra’da uygun fiyatlı otel arayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

MERCURE HOTELS KENSINGTON

1a Lexham Gardens Kensington

London W8 5JJ

United Kingdom

Tel: +44 (0) 20 7244 2400

 

Bir Günde Londra Gezisi için tıklayın…

Londra Restoran Tavsiyeleri için tıklayın…

İngiltere’deki Diğer Turistik Şehirler için tıklayın…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir