Kocaeli, İzmit’te Kebap Nerede Yenir? Sofra Ocakbaşı

İzmitte-kebap-nerede-yenir
Kocaeli, İzmit’te ailece rakı kebap keyfi yapılabilecek yer bulmak meşakkatlidir. Bu konseptte bir mekan olarak benim tespit edebildiğim tek adres Imperial Park Otel’in altındaki Sofra Ocakbaşı’dır.

KOCAELİ, İZMİT’TE KEBAP NEREDE YENİR?

İzmit merkezde, Otel Asya’nın karşısında hizmet verirken de deneyimlediğimiz, servisinden ve kebaplarının lezzetinden memnun kaldığımız Sofra Ocakbaşı bir süre önce Yahya Kaptan yakınındaki Imperial Park Otel’in alt katındaki yerini açıyor bize de Amerika seyahati dönüşü çocukları almak için uğradığımız İzmit’te İngiltere öncesi son bir rakı kebap keyfi yapmak düşüyor. Ocakbaşı konsepti olan mekanlarda bizzat mangalın etrafındaki masalarda oturmayı seviyor olsam da çocuklarla birlikte geldiğimiz için masayı tercih ediyoruz. Aslına bakarsanız masada dahi zor yer buluyoruz. Mezeler az,öz ve lezzetli, kebaplarda ayarında kuyruk yağı kullanılmış, bence çok çok iyi. Servis samimi ve ilgili.

Ocakbaşı keyfini yaşamak, eşle dostla, keyifle oturup rakı ve kebabın tadına varabilmek için Sofra Ocakbaşı’na gidilesi, denenesi, Gezenti Anne tavsiyesi.

SOFRA OCAKBAŞI

Imperial Otel,Konak Sk. No:17, 41050 İzmit/Kocaeli

0 (262) 3003010

Tags

2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir