İstanbul’da İspanyol Restoranları, Quetal Tapas

istanbulda_ispanyol_restorani

İSTANBUL’DA İSPANYOL RESTORANLARI

PERA’DA KEYİFLİ BİR İSPANYOL RESTAURANTI

İspanyol restoranlarını pek çoğumuz seviyoruz. Hatta o lezzetleri tatmak için Barselona senin Madrid benim, bulduğumuz her fırsatta kendimizi İspanya’ya atıyoruz. Peki İstanbul’daki İspanyol Restoranlarında tapas keyfi yapabileceğimiz, oralarda bulduğumuz sevimlilikte bir tapas bar nerede var biliyor muyuz? Ben artık biliyorum.✌

İstanbulluları gastronomi vahası İspanya’nin yemek kültürü “tapas” ile tanıştran Que Tal Tapas kapılarını açtığı 2010 Ekiminden bugüne kadar Paellasi, Chorizosu , Jamonu , Sangriasi ve daha birçok orjinal lezzeti ile tapas kültürünü meze ile harmanlayan bir menü sunuyor.

2011 Time Out Yeme İçme Ödülü sahibi Que Tal Tapas kendi ithal ettiği Katalan ürünlerin , farkli bölgelerden mutfak hikayelerinin ve klasik reçetelerin İspanyol danışmanlar eşliğinde paylaşıldığı workshoplar ile de farklı tatlar deneyimlemek isteyen İspanyol mutfağı severleri bir araya getiriyor.

Tapas seviyorsanız siz de Pera’da bulunan restoran Que Tal Tapas’a uğrayın, 4 dipli tapas tabağı, Patatas bravas, Cevizli çıtır nohut ve Beyaz şarap marineli çıtır morina balığından oluşan tapas keyfini birer kadeh Miranda d’Espiells ile tamamlayın.

QUE TAL TAPAS & BAR
Şişhane Cd No:5, Beyoğlu, İstanbul
0 (212) 2444140

BEYOĞLU RESTORANLARI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir