İstanbul’da Boğaz Manzaralı Kahvaltı Kuleli Yakamoz ve 2022 Kahvaltı Fiyatları

Adını yanı başındaki Kuleli Askeri Lisesi’nden alan ve İstanbul’da boğaz manzaralı kahvaltı dendiğinde ilk aklıma gelen Kuleli Yakamoz tüm mekanı çepeçevre saran camekan yapısı ile insanda Boğaz kenarında değil Boğaz’ın içindeymiş hissi uyandıran bir Boğaz’daki kahvaltı mekanlarından biri. Aslında balık restoranı olarak hizmet veren mekan, hafta sonları sunduğu açık büfe kahvaltısı ile daha çok rağbet görüyor.

İSTANBUL'DA BOĞAZ MANZARALI KAHVALTI

İSTANBUL’DA BOĞAZ MANZARALI KAHVALTI

istanbul_bogaz_kiyisinda_kahvalti

BOĞAZ KIYISINDA KAHVALTI KULELİ YAKAMOZ

Gerçekten de güneşli bir günde kış aylarında dahi Yakamoz’un ambiyansında kahvaltı muhteşem oluyor.  Ambiyanstan da öte kaliteli içeriği ile Yakamoz’un kahvaltı büfesi bu ilgiyi hak ediyor.
istanbul-açık-büfe-kahvaltı-kuleli-yakamoz-gezenti-anne-4

BOĞAZDA AÇIK BÜFE KAHVALTI

Büfede omletçi amcanın size özel hazırladığı omletten, sıcacık börek çeşitlerine, gözlemeci teyzenin açtığı gözlemelerden son derece davetkar tatlılara, ananas dilimlerinden nar tanelerine uzanan meyvelerden benim için öncelikli bir konu olan taze sıkılmış portakal suyuna kadar damakları şenlendiren pek çok seçenek mevcut. Yanında da taze demlenmiş çayınız, e daha ne olsun. Bundan iyisi şamda kayısı. 🙂
 istanbul-açık-büfe-kahvaltı-kuleli-yakamoz-gezenti-anne-5
 istanbul-açık-büfe-kahvaltı-kuleli-yakamoz-gezenti-anne-3
Hafta sonu sunulan açık büfe kahvaltı kişi başı fiyatı, 2022 yılı itibariyle 250 ₺.  Kahvaltı öğlen ikiye kadar devam ediyor. Kuleli Yakamoz’da hafta içi kahvaltıları serpme kahvaltı (200 ₺) ve kahvaltı tabağı (150 ₺) olarak sunuluyor. Gidilesi, yiyilesi, içilesi, on numara beş yıldız manzaranın keyfi sürülesi…

Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

KULELİ YAKAMOZ
Kuleli Cad. No:69, Kandilli/İstanbul
0 (216) 3189505

Boğaz’da Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

3 Comments

  • Ayten dedi ki:

    Merhaba..fotolar harika bu mekanı çok merak ediyordum peki sizce doğum günü kutlama yemeği vermek içinde uygun bir yermi? Oğlumun 3 yaş doğum günü için düşünüyorum ama ☺️Paylaşımınız için teşekkür ederim Gezenti Anne Sevgiler..

  • Betül Özdel dedi ki:

    Açıkça söylemek isterimki asla bu ücreti haketmeyen bir mekan. Lezzet sıfır. Portakal suyu ücretli. Masalar dipdibe. Adam akıllı bir ürün çeşitliliği yok. Üç yıldızlı otellerde daha iyisini yemişliğim var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.