İngiltere’de Online Siparişle Türk Market Evimizde, BONVİLA

Tüm dünyada online market alışverişi özellikle pandemi döneminde vazgeçilmez hale geldi. İngiltere’de de süpermarketlerde online alışveriş yapmak gitgide popülerleşti. Öyle ki Tesco, ASDA gibi hiper marketlerin bile yoğunluktan dolayı online sipariş için haftalar sonrasına sıra verildiği zamanlar oldu. Bu dönemde bile BONVİLA hem de özlediğimiz Türk lezzetlerini tüm İngiltere’de ertesi gün teslimatla evlerimize kadar ulaştırmayı başardı.

BONVİLA’DAN GELEN KURU GIDA SİPARİŞLERİM

BONVILA simidi, böreği, çayı, sucuğuyla, dil peyniri, örgü peyniri, Ezine peyniri, taze kaşarıyla, reçeli, balı, kaymağı, yeşil ve siyah zeytin çeşitleriyle, dünyanın en çoktan seçmeli, en keyifli kahvaltısı olan Türk kahvaltısını sanki Türkiye’deymişiz gibi hazırlamamıza imkan tanıyor.

BONVİLA İLE TÜRK KAHVALTISI

Bol tuzlu Tadım çekirdek, cevizli pestil, leblebi, şam fıstığı ve badem uzun kış gecelerini renklendiriyor. Mercimeği, bulguru, nohutu, her çeşit bakliyatın bulunduğu ürün gamı ile Türk tencere yemeklerini evimize getiriyor. Etli kuru fasulye ayran, tereyağlı pilav ve karışık turşu ile buluştuğunda annemizin yemeğini yemişiz gibi damaklar şenleniyor.

BONVİLA İLE KURUFASULYE, AYRAN VE KARIŞIK TURŞU BULUŞMASI

BONVİLA’NIN KURULUŞ HİKAYESİ

BONVİLA “İlham veren ve özlediğimiz Türk ürünlerini İngiltere’de evlere getirmek” vizyonuyla 2017 yılında kurulmuş. Kurucusu Sergen Erkarslan, uzun yıllar İsviçre, Fransa, İspanya, Türkiye ve İngiltere’de yasamış. Yaşadığı kültürel deneyimler, İngiltere’de yerel süpermarkette her zaman bulunmayan özlediğimiz ürünleri tedarik etme konusunda fikir vermiş ve Sergen Bey gece gündüz siparişleri kendi hazırlayıp, canla başla calışarak, ürünleri müşterilerin kapılarına kendi teslim ederek bu işe baslamış. Bugün Bonvila halen büyümekte olan, mütevazi, genç ve müşterilerini her zaman dinleyen bir marka.

BONVİLA’NIN TÜRK ÜRÜNLERİNİN ONLINE SATIŞINI YAPAN DİĞER SİTELERDEN FARKI NE?

Bonvila’nın bana göre en önemli özelliği uygun fiyatlarla kaliteli ürünleri bir araya getiriyor oluşu ve ürünlerini tüm İngiltere’ye ve tam zamanında teslim etmesi. Organik ürünlere ağırlık vermesi ve her dönem belirli bir ürün grubuna indirim uygulaması da dikkatimi çeken avantajlı diğer özellikleri.

Bunun yanı sıra Bonvila müşterilerin talep ettikleri ürünleri her zaman sitesinde yer veriyor. Bonvila sevilen ürün ve markaların satışının yanı sıra, kendi markasını da geliştiriyor.

Bonvila Homemade; kısır, mercimek köftesi, yaprak sarma, mantı, lahmacun gibi lezzetleri, Bonvila Deli; leziz taze zeytin çeşitlerini ve el yapımı turşuları (çok yakın zamanda tarama, cacık ve humus gibi mezeleri), Bonvila Bakery; ise su böreği, simit, kıymalı börek ve yufka gibi çok sevilen ürünleri İngiltere’de kapımıza kadar getiriyor.

BONVİLA LAHMACUN

Geçtiğimiz günlerde kendi kütüphanesini de kuran BONVİLA yetişkin ve çocuklara özel Türkçe kitaplara sitesinde yer veriyor.

Bunların dışıda Bonvila aynı zamanda iyilik ve yardım kampanyalarına da katılıyor. Bonvila Aile 2020 yılında en fazla sattığı ürünlerden biri olan yufkanın gelirini çocuk ve kadınların korunmasında ve desteklenmesinde büyük yardımlar yapan Mozaik Vakfı’na bağışlamış. Bonvila aynı zamanda İngiltere’nin önde gelen yemek bağış kurumu olan City Harvest’a her cuma taze meyve ve sebze bağısı yapıyor.

BONVİLA Türkiye’ye gidemiyorsak Türkiye bize gelsin diyenleri en sevilen Türk lezzetleri www.bonvila.com’da buluşturuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir