Çocuklarınızın Yaptığı Resimlerin Telefon Kapağınız Olmasını İster misiniz?

Çocuklarınızın yaptığı resimlerin telefon kapağınız olmasını ister misiniz?

Cep telefonları hayatımızın vazgeçilmez bir parçası artık. Neredeyse vücudumuzun bir parçası. Kimimiz cep telefonlarını teknolojik tasarımlarıyla yalın olarak kullanmayı tercih ederken, kimimiz telefonu dış etkenlere karşı korumak ve aynı zamanda kişiselleştirmek adına telefon kapağı ile birlikte kullanmayı tercih ediyor.

 

İlkokul arkadaşım Gülşah ve eşi Okan Dedeoğlu… Gülşah mimar, Okan iç mimar; ayrıca resim sanatıyla ilgileniyor. “Yolda” ve “Yürürken” adında iki kişisel resim sergisi açtı. Son zamanda da resimlerini tualden, dijital ortama taşıdı.

Okan’ın sanatının daha çok insana ulaşması için, resimlerini telefon kapaklarına basmak gibi çok hoş bir fikir gelmiş akıllarına ve Trimworkscase ortaya çıkmış.
instagram.com/trimworkscase hesabından takibe alabilirsiniz.

 

Telefon kapakları Okan’nın resimlerine tual olmuş…

Okan, dünyadaki en güzel ve en özel resimlerin çocuklar tarafından yapıldığına inandığını söylüyor. Ayrıca kendileriyle iletişime geçerseniz, çocuğunuzun yaptığı resimler üzerinde oynayarak onları bir ürün haline getirerek size kargoluyorlar. Torunlarının yaptığı resimlerle süslenen telefon kapakları büyükanne ve büyükbabalar için oldukça orijinal bir hediye olabilir.

Yeni bir projeleri daha var, Türkiye’de sanat camiasında isim yapmış sanatçıları da bu projeye dahil ediyorlar…

Daha detaylı bilgiye Trimworkscase internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir