Badem Ezmesi ve Kavala Kurabiyesi Online Siparişle Kapınızda

Edirne’nin marka değerine katkıda bulunan, ünlü badem ezmesi, kavala kurabiyesi, çikolata kaplı duble fıstıklı lokum üreticisi Keçecizade’nin ürünlerine bir tıkla ulaşmak, online sipariş verdikten en geç 3 gün sonra bu lezzetleri kapınızda bulmak istemez misiniz?

Metin Keçeci tarafından, 1961 yılında imalathane ve satış yeri olarak hizmet vermeye başlayan Keçecizade, o günden bu yana Edirne’nin marka değerine katkıda bulunuyor, geleneksel lezzetleri günümüze taşıyor. Ürün gamında; badem ezmesi, lokum, deva-i misk, bademli kurabiye(Kavala kurabiyesi), helva ve şekerleme çeşitleri bunulan Keçecizade,  kurucusu Metin Keçeci’nin mesleğindeki yılların ustalık tecrübesini kullanarak, her geçen gün daha da gelişerek, yeniliklerle, örnek olan işletmecilik anlayışı ile Edirne’ye ve yöresine hizmet veriyor.

1961’den bu yana değişmeyen kalite ve lezzette…

Yurt içinde ve yurt dışında badem ezmesi denilince akla ilk gelen isim olması gurur kaynağı. Bu hizmet sürecinde, öncelikle Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ndan aldığı üretim izin ve sertifikaları, Marka Beratları yanında, daima daha iyi, daha doğru, orijinale yakın lezzeti en üstün hijyen koşulları dahilinde üretmek için çaba sarf ediyor. Keçecizade, uluslararası normlara uygun kalite ve güvenlik belgeleri olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Sertifikasına ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Sertifikalarına sahip.

 

Keçecizade’nin imalattan halka anlayışıyla ürettiği tazecik ürünler www.kececizade.com sitesinden verebileceğiniz online sipariş ile 1 ile 3 gün içinde kapınızda oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir