Adana’da Doğal Kahvaltı Nerede Yapılır?

Hafta sonu geldiğinde hepimiz şehir hayatının kaosundan uzaklaşmak istiyoruz. Güne doğal bir ortamda, yeşillikler içerisinde, lezzetli ve dolu dolu bir kahvaltı ile başlamak da bunun en keyifli yollarından biri. Adana’da Doğal Kahvaltı Nerede Yapılır? dendiğinde akla ilk gelen kahvaltı mekanlarından biri olan Yavuz Star Harası aslında bir At Çiftliği. Ancak serpme köy kahvaltısı o kadar çeşitli ve lezzetli ki özellikle çocuklu aileler buraya mutlaka yolunu düşürmeli.

ADANA’DA KAHVALTI NEREDE YAPILIR?

Yavuz Star Harası’nda açık büfe kaosuna girilmiyor, tepeleme tabaklarla göz zevkiniz bozulmuyor, burada kahvaltı serpme olarak servis ediliyor. Serpme kahvaltıda peynir çeşitleri, cevizli ve avcarlı zeytin, zeytin salatası, ev yapımı elma, kiraz ve çilek reçeli, kaymak, köy tereyağı, pekmezli süzme yoğurt, sahanda köy yumurtası ve sahanda kasap sucuğu, bir Adana klasiği olan sıkma, patates kızartması, menemen ve çaydanlıkla servis edilen sınırsız çay bulunuyor. Bitenlerin yerine talep edildiği takdirde yenisi geliyor ve tüm bunlar için kişi başı 50 TL ödemeniz gerekiyor. 0-6 yaş ücretsiz, 6-12 yaş için 20 TL talep ediliyor.

Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

ADANA KAHVALTI MEKANLARI

Burası aynı zamanda doğal bir çiftlik. Çocuklu aileler için oldukça cazip olan mekanda Çeşitli kümes hayvanlarının yanı sıra midilli ve ponileri görme ve binme imkanı da bulunuyor. Yavuz Star Harası Adana’da Kahvaltı Nerede Yapılır? sorusuna cevap oluyor. Hafta sonu kahvaltıları için önceden mutlaka rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

ADANA’DA DOĞAL KAHVALTI

YAVUZ STAR HARASI

Yolgeçen Mah., Mersin Yolu Üzeri. Temsa Civarı. No:11, 01355 Seyhan/Adana

0 534 6637777

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

Adana’da Kebap Nerede Yenir? Adana Gezilecek Görülecek Yerler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir