Rize Fırtına Deresi En İyi Bungalov Evler ve 2024 Ücretleri

1 – DOĞADAKAL BUNGALOV

Doğanın kalbinde hem izole hem de konforlu tatil yapmayı sağlayan bungalov evler gün be gün çoğalıyor.  Özel havuzlusu, şöminelisi, jakuzilisi derken hizmete giren her yeri bungalov ev fark yaratmaya çalışıyor. Rize Ardeşen mevkiinde kurulmuş DoğadaKal Bungalov Evler içinden dere geçen taş ev ile bu rekabete son noktayı koyuyor:) Oldukça modern dekore edilmiş taş evde şömine ve jakuzi de bulunuyor.

Doğadakal Bungalov Hakkında Detay Bilgiler ve Güncel Konaklama Ücretleri için tıklayın.

2 – MEGZA BUNGALOV

Fırtına Deresi’nin kıyısında huzurlu bir tatil imkanı sunan Megza Bungalov 2 standart, 2 deluxe, 2 süit  ve 2 king süit olmak üzere toplam 8 bungalov evden oluşuyor.  Jakuzili, giyotin camlı ve şömineli lüks odalara sahip doğanın kalbindeki tesis Rize-Artvin Havalimanı’na 30 dakika mesafede yer alıyor.

Megza Bungalov Hakkında Detay Bilgiler ve Güncel Konaklama Ücretleri için tıklayın.

3 – FURTUNA BUNGALOV

Çamlıhemşin ilçe merkezinde yer alan Furtuna Bungalov doğanın kalbinde, Fırtına Deresi ile iç içe konaklama keyfi sunuyor.Jakuzili ve cam şömineli Yamaç suit ve Standart bungalovları bulunan tesiste her gün yayla turları da düzenleniyor. 

Furtuna Bungalov Hakkında Detay Bilgiler ve Güncel Konaklama Ücretleri için tıklayın.

4 – PULA BUNGALOV

Rize Fırtına vadisinde dere manzaralı 3 adet ahşap bungalovdan oluşan Pula Bungalov’un özellikle derenin içine doğru uzanmış yer hariç her tarafı cam olan GLASS LODGE sıra dışı bir konaklama deneyimi sunuyor. Coşkulu bir nehir ile iç içe gökyüzünü seyrederek uykuya dalmak tatile olağan üstü bir değer katıyor.

Furtuna Bungalov Hakkında Detay Bilgiler ve Güncel Konaklama Ücretleri için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir