Çocuklarla Sömestr, Yarıyıl,15 Tatil Etkinlikleri, EMAAR AKVARYUM

Çocuklar yarıyıl tatilini Emaar Akvaryum’da yaşayacak

Çocuklar sömestr tatilinde Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde eğlenceye doyacak. Köpekbalığı beslemekten, Maceracı Yüzgeçler Minika Festivali’ne, yetenekli su samuru Bitoy’un resim gösterisine pek çok etkinlik sömestr, karne tatilinde Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde çocukları bekliyor.

Anadolu Yakası’nın yepyeni yaşam merkezi Emaar Square Mall’da bulunan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, 19 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek sömestr tatilinde çocuklara eğlence dolu anlar yaşatacak. 200’e yakın türde 20 binden fazla canlının bulunduğu Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, hazırladığı etkinliklerle 15 tatile unutulmaz anılar katacak.

Ziyaretçiler köpekbalıklarını besleyecek, yetenekli su samuru Bitoy resim gösterisi ile herkesi etkileyecek

Sömestr tatilinde Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde çocukların sabırsızlıkla beklediği etkinliklerin başında köpekbalıklarını beslemek geliyor. Köpekbalığı besleme seanslarında ziyaretçiler köpekbalıklarının bulunduğu akvaryuma girerek köpekbalıklarını kendileri besleyebilecek. Ziyaretçiler ayrıca her gün uzmanlar tarafından yapılan penguen, su samuru, dev su faresi, vatoz besleme ve hafta sonları yapılan dev kral timsah besleme seanslarını da izleyebiliyor.

Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nin en sevimli ve oyuncu canlılarından su samuru Bitoy da özel gösterisini sunmak için her Cumartesi ve Pazar çocukları bekliyor. Akıllı su samuru Bitoy fırçasıyla tuvale suluboya resim çiziyor, izleyenleri selamlıyor ve onlara el sallıyor.

Sınırsız eğlence Maceracı Yüzgeçler Minika Festivali’nde

26-28 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Maceracı Yüzgeçler MinikA Festivali’nde çocuklar Maceracı Yüzgeçler’in sevimli kahramanları Biba ve dostlarının maskotlarıyla eğlenecek. MC yönetiminde gün boyu sürecek eğlenceli etkinlikler arasında dans show, kostüm karakterler, maske yapımı ve boyama, oyun platformları, oyun hamuru, karakter boyama, puzzle atölyesi ve oyun konsolları ile oynama yer alıyor.

Çocuklar Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde artırılmış gerçeklik ile dev orca balinası, kutup ayısı, foklar, penguenler ile oynamanın keyfini yaşayarak fotoğraf çektirirken, ayrıca çocuklar statik kum havuzunda hayal dünyalarını şekillendirerek yaratıcılıklarını artıracaklar. Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, ayrıca sömestr tatili boyunca akvaryumu ziyaret eden tüm çocuklara boyama kitabı hediye ediyor.

Emaar Türkiye İletişim Bilgileri

Adres: Ünalan Mahallesi, Libadiye Cad No:81 Üsküdar, 34700, İstanbul
Telefon: +90 216 547 17 30

 

Sömestr, Yarıyıl, 15 Tatil Etkinlikleri, Yaratıcı Atölyeler Zorlu PSM’de

Sömestr,Yarıyıl, Karne Tatilinde Sanat Etkinlikleri Şişli’de

Sömestr, Yarıyıl, Karne, 15 tatilde Eğlenceli Aktiviteler Uçurtma Müzesinde

Sömestr, Yarıyıl, Karne, 15 Tatil Etkinlikleri, Pınar Kido Dijital Kamp

İstanbul’da Yarıyıl, Sömestr Tatilinde Çocuklarla Gidilecek Yerler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir