Sapanca’da Künefe Nerede Yenir? KÜNEFECCİ

Sapanca Kırkpınar bölgesi daha çok kahvaltı mekanları ile bilinse ve sevilse de Kunefecci sayesinde yakında künefesi ile de nam salacağa benziyor. Kasım 2018’de Sapanca Kırkpınar’da Hizmet vermeye başlayan Künefecci özellikle künefe seven tatlı meraklıları için farklı çeşitler ve son derece keyifli bir ortam sunuyor. Mekanda yöresel ve %100 doğal ürünlerle hazırlanan künefeleri meyve, çerez ve süt gibi ikramlarla beraber tatmanız mümkün.

Tatlınızı yerken yazın bahçenin kışın da soba ateşinin keyfini çıkartabileceğiniz son derece keyifli bir mekan olan Künefecci farklı restoran seçenekleri olan Kırkpınar bölgesinde tatlı konusunda yeni bir konsept getirmiş. Geleneksel künefe lezzetini farklı damak tatlarına da hitap edecek şekilde peynirli, kaymaklı, fıstık ya da cevizli seçeneklerle tatlı severlere sunan menüde ayrıca Antep Burma Kadayıf ve gerçek Maraş dondurması da bulunuyor. Göl kenarında yapacağınız yürüyüş ve güzel bir kahvaltı sonrası finali Küneffeci’nin enfes künefesi ile yapmak damakta lezzet patlaması yaşatıyor.

Küçük bir sürpriz 🙂

Mekan hakkındaki tavsiyeyi Gezenti Anne’den aldığını söyleyen müşterilere %10 indirim uygulanıyor.

 

KÜNEFECCİ NEREDE?

Sapanca Kırkpınar beldesinde konumlandırılmış Künefecci, İzmit Sapanca yolu üzerinde, Kırkpınar Migros’un karşısında yer alıyor.

 

KÜNEFECCİ AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİ

Künefecci hergün saat 12:00 ile 01:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

 

KÜNEFECCİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Hasanpaşa Mah. Şehit Cevdet Koç Cad. No:41,54600, Sapanca, Sakarya

Telefon: 0 (262) 5922030

 

Maşukiye, Sapanca Kahvaltı Mekanları ve Fiyatları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.