Riva’da Kahvaltı Nerede Yapılır? Keyf-i Bahçe

MEKAN PANDEMİ SEBEBİ İLE KAPANMIŞTIR.

Deniz ve doğa keyfini bir arada yaşamak isteyen İstanbulluların en kolay ulaşabilecekleri lokasyonlardan biri olan Riva, nehir kenarındaki kahvaltı mekanları ile de hafta sonu şehir hayatından uzaklaşmak isteyenlerin kaçış noktalarından biri konumunda. Riva Nehri kıyısında konumlandırılmış Keyf-i Bahçe de huzur veren Riva kahvaltı mekanlarının başında geliyor. Huzur veren ortamı ile Keyf-i Bahçe ‘Riva’da kahvaltı nerede yapılır?’ sorusuna cevap oluyor.

RİVA KEYF-İ BAHÇE KAHVALTISI

Keyf-i Bahçe kahvaltısında beş altı çeşit peynir, üç çeşit zeytin, mevsimine uygun üç çeşit ev yapımı reçel, bal,köy tereyağı, sögüş tabağı, sigara böreği, sahanda köy yumurtası, simit ve poğaça tabağı ve demlik çay kişi başı 40 TL ücretle misafirlere sunuluyor. Keyfibahçe kahvaltısında sucuk tava (15 TL), menemen (15 TL), sucuklu yumurta (15 TL), patates kızartması (15 TL), Türk kahvesi  (7 TL), Nescafe (7 TL) olarak ayrıca ücretlendiriliyor. 0-6 yaş için ücret talep edilmiyor. Mekanda Gezenti Anne takipçileri için %10 indirim uygulanıyor.

RİVA KAHVALTI MEKANLARI, KEYF-İ BAHÇE

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

Riva Keyfibahçe nehir kıyısında oldukça geniş bir alana sahip. Mekanda voleybol sahası, çocuk oyun parkı, mini futbol kaleleri de bulunduğu için her yaştan çocuklu aileler tarafından tercih ediliyor. Ayrıca huzur veren hamaklar, eğlendiren salıncaklar burada sizleri bekliyor. Şehirdeki kafe ve restoranlardaki gibi başınızda dikilip sinirinizi bozan garsonlar burada yok.

Yiyip içtikleriniz fabrikasyon değil. Burası tamamen el emeği ile hizmet veren, her misafire abi abla gözüyle bakılan, hiçbir şekilde rahatsızlık görmeyeceğiniz, salaş, lüksten uzak, ayaklarınızı uzatarak oturabileceğiniz,  ayakkabılarınızı çıkarıp üzerinizdeki elektriği toprağa bırakabileceğiniz bir ortam. Keyf-i Bahçe’ye geldiğinizde ticari bir müesseseye değil de arkadaşınızın evinin bahçesinde pikniğe gelmişsiniz gibi hissediliyor. Riva Keyf-i Bahçe hem hafta içi hafta sonu misafirlerini bekliyor.

RİVA’DA KAHVALTI NEREDE YAPILIR? KEYF-İ BAHÇE

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

KEYF-İ BAHÇE İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Paşamandıra (Riva Caddesi)
34829 İstanbul
Türkiye

Tel: 05323682816

Riva’daki diğer kahvaltı mekanları için tıklayın.

2 Comments

  • Mustafa yılmaz dedi ki:

    Merhaba sayfanızdan rivada kahvalti için keyfi bahçe isimli yeri iyi yorumlarınızdan ötürü seçtim . gerçekten tam bir hayal kırıklığı oldu ne kahvaltı çeşitleri yeterliydi fiyatına göre ne temizlik ne masa sandalye hiç olumlu birşey olmadı çay hep soğuktu değiştirdik yine aynı …aç kalmamak için biraz yiyip kalktık aslında sipariş vermeden kalkmaliydik ayıp olmasın diye düşündüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir