Müslin Aşkıyla Merhaba, Küçük Karga

‘Anneler Bebeklerini Düşünür! En güzel koku onun kokusu, en yumuşak ten onun tenidir!‘ diyerek başladıkları serüvenlerinde, kılavuz olarak küçük mucizeleri için hep en iyilerin peşinden koşan anneleri seçtiler. Kimler mi?

 

KÜÇÜK KARGA 

Müslin bezinin doğallığını, konforunu ve sadeliğini anneler için en kullanışlı ürünler ile birleştirerek kısa bir zaman önce
‘Muslin aşkıyla merhaba’ dediler.

PEKİ NEDİR MÜSLİN BEZİ?

Bu aralar belki de çevrenizde çok moda olan bir ürün Müslin bezleri! Her yerdeler… Anneler bayılıyor, yeni doğan bebekler müslin bezleriyle sarıp sarmalanıyor, küçücük ağızları siliniyor, sere serpe üzerine yatırılıyor. Ülkemizde son yıllarda yaygınlaşan müslin bezi ve bu bezden üretilen bebek ürünleri özellikle Avrupa ve Amerika’da uzun zamandır kullanılıyor. Kullanım alanının genişliği, doğal hammadde ve pratik bir ürün olması annelerin tercihleri arasında ilk sıralarda yer almasını sağlıyor.

 

Genellikle %100 pamuk ipliğinden dokunarak üretilen bu kumaş türü aslında çok eskilere dayanıyor. Bize pek de yabancı bir ürün değil. Eskilerin tülbenti! Birçok anne daha müslin bezleri bu kadar yaygınlaşmadan önce bebekleri için tülbentten ağız bezleri, havlu içleri yaptırıyordu. Bebek teninin hassaslığına uygun tahriş etmeden kullanabilecekleri küçük küçük tülbent ağız bezlerini kim bilir kaç annede görmüşsünüzdür.

MÜSLİN BEZİ NEDEN POPÜLER?

Çünkü pratik, çünkü doğal. Bir çok anne için bu sebepler yeter de artar bile. İşte bildiğimiz anneannelerimizin tülbenti biraz form değiştirdi, allandı, pullandı, değişik ürünlere uyarlandı ve çıktı karşımıza.  İyi de oldu. Şehir hayatı ile boğuşan birçok anne bebeğine hazırlanırken ‘Nereden bulsam da tülbentten ağız bezleri yaptırsam, havlusunun içine diktirsem’ diye düşünmek zorunda kalmayacak.

‘KÜÇÜK KARGA’DA NELER VAR?’ DERSENİZ NE YOK Kİ?

Klasik müslin örtülerin yanında, annelerin vazgeçemediği badiler, önlükler, puset örtüleri, battaniyeler, şapkalar, eldivenler… Özellikle doğum ve baby shower hediyeleri için harika ürünler. Ana ürün olan müslinin dışında örgü uyku arkadaşları ile çok güzel kombinler yaratabilir; Küçük Karga’nın deyimiyle minik mucizeler için harika setler ile yeni anneleri ve anne adaylarını mutlu edebilirsiniz.

Ayrıntılar sizi mutlu etme noktaları. Özel tasarım paketlemelerimiz sayesinde bir tıkla hediyelerinizi direkt sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

www.kucukkarga.com a herkesi bekliyoruz.

Keyifli alışverişler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir