Gebze,Şekerpınar’da Kahvaltı Nerede Yapılır?

Gebze ve Şekerpınar bölgesi fabrikaların yoğunluğu ile ön plana çıkıyor olsa da  kocaman bahçesi ile sizi çölde vaha bulmuş gibi sevindiren LA TERRA keyifli pazar kahvaltıları sunuyor.

gezbzede_kahvalti_mekanlari

GEBZE, ŞEKERPINAR’DA KAHVALTI NEREDE YAPILIR?

Anadolu yakasından özel aracınız ile yola çıktıktan sonra İstanbul – Ankara otoyoluna girip Şekerpınar sapağında çıkarak yarım saati 40 dakikada ulaşabileceğiniz  La Terra’da siz ağaçlar altındaki pötikare örtülü masanızda uzun pazar kahvaltısı keyfi yaparken, çocuklarınız da mekanın geniş çim alanında koşturma, tavşan besleme ve parkta oynamakla meşgul oldukları için hızlıca kahvaltı ettikten sonra yanınıza hiç uğramayacakları garantili. İstanbul’a yakın yeşillikler içindeki kahvaltı mekanlarından biri olan La Terra’ya İstanbul-Ankara otobanına girdikten sonra yaklaşık yarım saatte ulaşabilir, kişi başı 45 TL olan açık büfe kahvaltıdan saat 14:00’e kadar faydalanabilirsiniz.

istanbula_yakin_doga_icinde_kahvalti_laterra

LA TERRA AÇIK BÜFE KAHVALTI

La Terra’da Pazar günleri dışındaki günlerde Kişibaşı 35 TL karşılığında serpme kahvaltı servis ediliyor. Serpme kahvaltıda sucuklu yumurta, menemen, peynir çeşitleri, ev yapımı reçeller, söğüş tabağı, zeytin çeşitleri ve sınırsuz çay bulunuyor.

LA TERRA SERPME KAHVALTI

LA TERRA

Şekerpınar, No:94/, Fevzi Çakmak Cd. No:1, 41420 Çayırova/Kocaeli

0 (262) 6580833

İstanbul’a yakın doğa içindeki diğer kahvaltı mekanları için tıklayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir