Gebze,Şekerpınar’da Kahvaltı Nerede Yapılır?

LA TERRA KALICI OLARAK KAPANMIŞTIR.

Gebze ve Şekerpınar bölgesi fabrikaların yoğunluğu ile ön plana çıkıyor olsa da  kocaman bahçesi ile sizi çölde vaha bulmuş gibi sevindiren LA TERRA keyifli pazar kahvaltıları sunuyor.

gezbzede_kahvalti_mekanlari

GEBZE, ŞEKERPINAR’DA KAHVALTI NEREDE YAPILIR?

Anadolu yakasından özel aracınız ile yola çıktıktan sonra İstanbul – Ankara otoyoluna girip Şekerpınar sapağında çıkarak yarım saati 40 dakikada ulaşabileceğiniz  La Terra’da siz ağaçlar altındaki pötikare örtülü masanızda uzun pazar kahvaltısı keyfi yaparken, çocuklarınız da mekanın geniş çim alanında koşturma, tavşan besleme ve parkta oynamakla meşgul oldukları için hızlıca kahvaltı ettikten sonra yanınıza hiç uğramayacakları garantili. İstanbul’a yakın yeşillikler içindeki kahvaltı mekanlarından biri olan La Terra’ya İstanbul-Ankara otobanına girdikten sonra yaklaşık yarım saatte ulaşabilir, kişi başı 90 TL olan açık büfe kahvaltıdan saat 14:00’e kadar faydalanabilirsiniz. (LA TERRA açık büfe kahvaltıları Mayıs ayı itibariyle yaz aylarında servis ediliyor.)

Mekanda Gezenti Anne’yi İnstagram’da takip edenler için %10 indirim uygulanıyor.

istanbula_yakin_doga_icinde_kahvalti_laterra

LA TERRA AÇIK BÜFE KAHVALTI

La Terra’da yazın pazar günleri dışındaki günlerde, kış aylarında haftanın her günü 2021 yılı itibariyle kişi başı 90 TL karşılığında serpme kahvaltı servis ediliyor. Serpme kahvaltıda sahanda yumurta, menemen, sigara böreği, hamur kızartması, tepsi böreği, simit, patates kızartması ,acuka, çeçil peynir, beyaz peynir, kaşar peynir, Erzincan tulum peyniri, yeşil ve siyah zeytin, kendi bahçelerinin meyvelerinden hazırladıkları reçeller, tahin & pekmez, bal & kaymak, tereyağ, bahçe yeşillikleri, domates &salatalık&biber, acuka ve sınırsız çay bulunuyor. 0-5 yaş ücretsiz, 6-11 yaş için 25 TL ödemeniz gerekiyor.

LA TERRA SERPME KAHVALTI

LA TERRA

Şekerpınar, No:94/, Fevzi Çakmak Cd. No:1, 41420 Çayırova/Kocaeli

0 (262) 6580833

İstanbul’a yakın doğa içindeki diğer kahvaltı mekanları için tıklayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir