Çocuklarımızın Doğa Farkındalığını Arttırmak İçin ‘Doğa Tarım Alanı’

cocuklarda_doga_farkindaligi
Teknoloji ile büyümekte olan çocuklarımızın doğa farkındalığını arttırmak ve sosyalleşmesine katkı sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bugünlerde, bu konuda size yardımcı olabilecek bir etkinlik var.
Beylikdüzü Migros AVM’de kurulan “Doğal Tarım Alanı” ile çocuklar uzman çiftçiler eşliğinde kendi ürünlerini yetiştirebiliyor, doğa farkındalığı artıyor ve şehir hayatı içinde farklı alternatifler olabileceğini öğreniyorlar.

Sebze ve meyve yetiştirme, yoğurt yapımı, tereyağı yapımı gibi farklı etkinliklerin yanında hafta sonları yapılan eğlenceli yarışmalar ile doğal tarım alanı sürekli canlı tutuluyor. Bu Cumartesi (23 Temmuz) korkuluk yapım atölyesini, 30 Temmuz Cumartesi günü ise çocukların yetiştirdikleri ürünlerini sergileyecekleri Komşu Pazar’ı kaçırmayın!

Çocuğunuzla birlikte yapabileceğiniz hem eğitici hem eğlenceli bir etkinlik arıyorsanız Beylikdüzü Migros AVM otoparkında kurulu olan doğal tarım alanı kaçırılmayacak bir fırsat.
Doğal tarım alanı her gün açık ve uzman çiftçiler sürekli alanda, 30 Temmuz’a kadar bir gün ayarlayıp Beylikdüzü Migros AVM’yi ziyaret etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir