ARMADA OTEL’DEKİ REMBETİKO GECESİ 28 NİSAN’DA

ARMADA OTEL’DEKİ REMBETİKO GECESİ 28 NİSAN’DA TEKRARLANIYOR!

Armada Otel, İstanbul’un kent kültürü tarihinde iz bırakmış değerleri “Sahiplenme, Koruma ve Yaşatma” ilkesini çeşitli etkinliklerle sürdürüyor… İstanbul, İzmir, Atina gibi liman kentlerinde, birbirlerini ve yurtlarını özleyen Anadolulu Türk ve Rum vatandaşlarımızın yarattığı, bir döneme damgasını vurmuş “Aman Kahvesi” geleneği ve “Rembetiko” müziği eşliğinde danslar da en sevilen Armada etkinliklerinin başında geliyor. Bu yıl, ilki çok rağbet gören Rembetiko Gecesi’nin ikincisi, 28 Nisan’da, Armada Salon’da yapılacak…

İlki, geçtiğimiz Şubat sonunda, Apokries Rum karnavalı ile birlikte yapılan ve çok rağbet gören Rembetiko gecelerinin ikincisi, 28 Nisan 2017, Cuma akşamı Armada Salon’da tekrarlanıyor. Program 20.00’den itibaren Armada Salon’da konser, yemek ve performans ile devam edecek. Cafe Aman İstanbul’un canlı müziği, Pelin ve Stelyo Berber’in konser ve dansları ile çok sevilen ve ilgiyle izlenen Rembetiko Gecesi, izleyicilerin de danslara katılımı ile renkleniyor. Etkinlik 24.00’de sona erecek.

REMBETİKO MENÜSÜ

Serpme Mezeler: Zeytinyağlı Sarma, Çerkes Tavuğu, Fasulye Pilaki, Tarama, Pancar, Beyaz Peynir, Haydari, Pazı Salatası
Sıcak Mezeler: Pazılı Yaprak Dolma, Mücver, Peynirli ve Ispanaklı Muska Böreği
Ana Yemek: Kurkutlu Levrek Tava veya Hünkar Beğendi
Meyve-Tatlı: Kabak Tatlısı, Ortaya Mevsim Meyveleri
Gece Sonu Çorbası: İşkembe Çorbası- İçecek: Limitsiz yerli içki ve meşrubat.
FİYAT: 1 Kişi: 150.- TL
NOT: Yemek almak istemeyenler, salonun arka tarafında, yükseltilmiş sınırlı sayıdaki masalarda sunulan “2 bardak yerli içki ve meyva”; 1 kişi 85.- TL seçeneği için de rezervasyon yaptırabilir.

Rezervasyon ve İletişim İçin:
Armada Ziyafet Satış Ekibi – 0212 455 44 71-81 | etkinlik@armadahotel.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.