Tekirdağ’da Kahvaltı Nerede Yapılır?

Tekirdağ Uçmakdere mevkiindeki Otantik Kahvaltı isminin hakkını veren otantik bir ambiyansta, kuş sesleri arasında, köy yumurtalı, sınırsız sıcak sütlü, kuzine üstünde kızaran ekmekli, gerçek bir köy kahvaltısı sunuyor, doğal ortamda kahvaltı yapmak isteyenler için Tekirdağ kahvaltı mekanları arasında açık ara ön plana çıkan Otantik Tekirdağ’da kahvaltı nerede yapılır? sorusuna net bir cevap oluyor.

TEKİRDAĞ KAHVALTI MEKANLARI

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

Otantik Köy Kahvaltısında Gülseren Hanım misafirlerini eşsiz bir konukseverlikle ağırlıyor. Gülseren Hanım oldukça güler yüzlü biri. Kahvaltı menüsü de zengin ve çok lezzetli. İkram edilen börekleri, otlu gözlemeleri, çeşit çeşit doğal reçelleri, enfes sucuklu yumurtayı, soba üstünde kızaran ekmekleri, acı sosu, hakiki balı, tereyağı insan yemelere doyamıyor.

Yazın yemyeşil bahçesinde, kışın minik minik antika eşyalarla dolu salonunda, şömine başında edilen kahvaltı misafirlerin damağını da dimağını da şenlendiriyor. Kahvaltı sonrası soba üstünde pişen Türk kahvesi köy kahvaltısı için muhteşem bir final oluyor. Tekirdağ’da kahvaltı mekanı arayanlar için gidilesi, denenesi, Gezenti Anne tavsiyesi…

OTANTİK KAHVALTI

Uçmakdere Mevkii. Yeniköy Girişi No:59 Yeniköy Merkez / Tekirdağ

0 (532) 7493833

0 (282) 2271172

 

Gezenti Anne’yi INSTAGRAM’DA takip etmek için tıklayın.

 

Tekirdağ’da köfte nerede yenir? için tıklayın…

Tekirdağ gezilecek görülecek yerler için tıklayın…

İstanbul’a Yakın Doğa İçinde Kahvaltı Edilecek Yerler

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir