İstanbul Maltepe Otel Tavsiyesi, BURGU ARJAAN BY ROTANA, Yorumlar

MALTEPE KARTAL BÖLGESİNDE MODERN BİR OTEL, BURGU ARJAAN BY ROTANA

İstanbul’’un Maltepe bölgesinde konumlandırılmış Burgu Arjaan by Rotana son dönemde konakladığım en modern otel. En son teknoloji ile donatılmış şık ve modern odaları ile hem iş gezileri hem de turistik gezilerde aile boyu konaklamaya oldukça uygun. Otel odalarının apart şeklinde olması, içerisinde mutfağın da bulunması Burgu Arjaan by Rotana’nın uzun dönem konaklamalar için de ideal bir otel olmasını sağlıyor. İki ayrı kuleden oluşan otelin toplamda 151 odası bulunuyor. Otel bünyesinde fitness merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk kulübü de bulunuyor. İstanbul Maltepe Otel Tavsiyesi, BURGU ARJAAN BY ROTANA hakkındaki yorumlarıma gelecek olursak…

Burgu Arjaan by Rotana İstanbul Maltepe bölgesinde Kartal-Kadıköy metro hattının hemen yakınında bulunuyor. Metro’ya yakınlığı sebebiyle İstanbul’un popüler bölgelerinden Kadıköy’e, Beşiktaş’a ve Taksim’e kolaylıkla ulaşılıyor. Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 km, Atatürk Havaalanı’na 40 km,Türkiye’deki en büyük outlet alışveriş merkezi Via Port Outlet’e 15 km, Bağdat Caddesi’ne 5 km mesafede olan otel oldukça merkezi bir konuma sahip.

istanbul_maltepe_otel_burgu_rotana-5

istanbul_maltepe_otel_burgu_rotana-2

istanbul_maltepe_otel_burgu_rotana

istanbul_maltepe_otel_burgu_rotana-6

istanbul_maltepe_otel_burgu_rotana-7

istanbul_maltepe_otel_burgu_rotana-4

Otelin şık ve modern restoranı Elements All Day Dining’de sabah kahvaltıları açık büfe olarak diğer öğünler alakart şeklinde lezzetli yemekler servis ediliyor. Otelin mutfağı aldığı ödüller ve gerçekleştirdiği sunumlarla son dönemde  dikkatleri üzerine çeken ünlü Chef Rafet İnce’ye emanet. Bizim de ailece keyifli bir konaklama deneyimi yaşadığımız Burgu Arjaan by Rotana’yı İstanbul’da modern, konforlu, huzurlu ve hesaplı bir otel arayan herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

BURGU ARJAAN BY ROTANA ISTANBUL

Altayçeşme Mah., No:, Samanyolu Sk. No:23, 34843 İstanbul

0 (216) 5007777

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir