Gezenti Anne ve Doğa Sporları

Gezenti Anne ve Doğa Sporları

Yamaç Paraşütü

Üniversite’de havacılık klübünde yamaç paraşütü eğitimi aldıktan sonra, Çatalca’da kısa mesafe uçuş denemelerinin ardından Ölüdeniz’deki Babadağ’dan yamaç paraşütü ile tek başıma 700 metre yükseklikten havalandım. Yarım saat boyunca bir kuş gibi süzüldükten sonra Ölüdeniz’de güneşlenen bir turistin üzerine iniş yaparak ilk adrenalin maceramı tamamladım:)

gezenti-anne-doğa-sporları
Dalgıçlık
Daha sonraki yıllarda yine üniversitenin su altı klübüne girdim ve Bodrum’da aldığımız 5 günlük eğitim sonunda şimdi yerini bile unuttuğum 1 yıldız dalgıç brövemi aldım.
Rafting
Güney tatillerimizden birinde Kemer’de yaptığımız rafting turunun da bazı kısımları oldukça yürek hoplatıcıydı. Benim için en keyifli olan ise can yeleklerimiz ile suya atlayıp, kendimizi akıntıya bıraktığımız body rafting bölümü olmuştu…
Yılan, ayı ve yavru kaplan… 
2006 yılında yaptığımız Tayland gezisinde ayı besleme, yavru kaplan sevme ve finalde de yılana sarılma gibi şu an nasıl yaptığıma hayret ettiğim bir takım hareketlerde bulundum.

 

Kapadokya’da Balon
Adrenalin yönünden güçlü bir aktivite olmasa da gökyüzünde seyir anlamında çok keyifli bir deneyim yaşadım.
Fil Safarisi
Ve geçen sene başka bir Tayland gezisinde daha soft olan fil safari maceramla ilk seriyi tamamladım:)

 

1 Comment

  • fethiye yamac parasutu dedi ki:

    Woah this specific site is definitely impressive i enjoy mastering your site content. Stay within the terrific paintings! You are already aware, nearly everyone is researching all around because of this details, you may assist them to considerably fethiye yamac parasutu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir