Kadıköy’den Atatürk Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

KADIKÖY’DEN ATATÜRK HAVALİMANI’NA NASIL GİDİLİR?

 

KADIKÖY’DEN ATATÜRK HAVALİMANI’NA METROBÜSLE NASIL GİDİLİR?

Kadıköy’den Atatürk Havalimanı’na gitmek için Söğütlüçeşme-Avcılar Metrobüs Hattı’nı kullanıp Ataköy-Şirinevler durağında Yenikapı-Atatürk Havaalanı Metrosu’na geçiş yapmak çok daha hızlı bir yöntemdir. Aynı şekilde Yenibosna durağı da metrobüsten metroya yaya olarak geçiş yapmak için kullanılabilir.

KADIKÖY’DEN ATATÜRK HAVALİMANI’NA MARMARAYLA NASIL GİDİLİR?

Kadıköy’den Atatürk Havalimanı’na Marmaray ile gitmek de oldukça zaman kazandıran bir yöntemdir. Üsküdar veya Ayrılık Çeşmesi durağından, Marmaray hattı ile Yenikapı’ya kadar giderek, buradan Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro Hattı’na geçiş yapabilir, Atatürk Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Bu güzergah Kadıköy-Kartal Metro Hattı’na yakın oturan Anadolu Yakası sakinleri için de Atatürk Havaalanı’na ulaşmak için en mantıklı yöntemdir. Kadıköy-Kartal metro hattını kullanıp Ayrılık Çeşmesi durağında inerek Marmaray hattına geçiş yapabilir, Marmaray’dan Yenikapı’da inerek Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metrosu ile Atatürk Havalimanı’na ulaşabilirsiniz.

Yenikapı-Atatürk Havaalanı Metrosu’nun sefer saatleri için tıklayın…

KADIKÖY’DEN ATATÜRK HAVALİMANI’NA HAVATAŞLA NASIL GİDİLİR?

Kadıköy’den ya da Anadolu Yakası’ndaki diğer bir noktadan Atatürk Havaalanı’na direkt Havataş servisi yok, toplu taşıma ile Taksim’e ulaşarak Havataş servisleri kullanılabilir. Toplu taşıma ile Kadıköy’den Taksim’e Nasıl Gidilir? için tıklayın…

 

Atatürk Havalimanı’na diğer bölgelerden nasıl ulaşıldığını öğrenmek için tıklayın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir