Antalya’da Kahvaltı Nerede Yapılır ?

Antalya merkeze 27 km mesafede bulunan Çakırlar Köyü, misafirlerine bu bölgede bulabileceğiniz en güzel köy pazarı ve köy kahvaltısını sunuyor.  Çakırlar Köyü sosyete pazarı, bin bir çeşit reçelleri, enfes gözleme ve bazlamaları, semaver ile közde çay keyfi ile Antalya’da kahvaltı nerede yapılır?  sorusuna cevap oluyor.  Burada bulunan mekanların çoğunda çocuk parkı bulunduğu için bölge çocuklu ailelere de hitap ediyor. Çakırlar köyünde bulunan Sedir Gözleme Köy Kahvaltısı ve Sakinler Kır Bahçesi Antalya’daki kahvaltı mekanlarının başında yer alıyor. Şimdi bu iki mekana kısaca bir göz atalım…

SEDİR GÖZLEME KÖY KAHVALTISI

Ormanın içinde, şehrin stres ve gürültüsünden uzak otantik ortamı ve güler yüzlü personeliyle Sedir Gözleme ve Köy Kahvaltısı Antalya kahvaltı mekanlarının başında yer alıyor. Semaverde çay ile servis edilen ve enva çeşit bulunan serpme kahvaltısının yanı sıra kaşarlı tereyağlı bazlaması ve kıymalı kaşarlı gözlemesi özellikle ilgi görüyor. Porsiyonlar büyük, fiyatlar uygun, mekan oldukça rağbet görüyor.

ANTALYA KAHVALTI MEKANLARI

ÇAKIRLAR SEDİR GÖZLEME VE KÖY KAHVALTISI

SAKİNLER KIR BAHÇESİ

Sakinler Kır Bahçesi, Antalya Sosyete Pazarı’nda haftanın her günü, gün boyu açık. Onlarca çeşit ürünle hazırladıkları köy kahvaltısı, kıymalı, peynirli, patatesli gözlemeler  kaşarlı tereyağlı bazlama, demlik çay ile çardaklarda, köşklerde, çam ağaçlarının gölgesinde  tam bir kahvaltı keyfi sunuyor. Çocuk parkı da olan Sakinler Kır Bahçesi Antalya kahvaltı mekanlarının başında yer alıyor.

ANTALYA KAHVALTI MEKANLARI

SAKİNLER KIR BAHÇESİ

ÇAKIRLAR KÖYÜ’NE NASIL GİDİLİR?

Çakırlar köyüne Antalya merkezden 521 ve TK51 no’lu otobüsler ile ulaşılabiliyor.

 

Diğer doğada kahvaltı tavsiyelerim için tıklayın…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir